Festa Major d'Estiu

Agenda

Per poder assistir als actes de Festa Major -n'hi ha alguns que seran tancats al públic- s'haurà de reservar l'entrada a la plataforma Grameticket a partir d'aquest dilluns 16 d'agost. Aquest servei possibilita la reserva gratuïta de localitats i assegura l’indispensable control d’aforament en el context actual de pandèmia.

Més informació sobre la programació

Imatge del cartell de Festa Major
Cliqueu a l'imatge per accedir al programa complet en format PDF

Condicions per assistir als espectacles amb mesures especials

  • És obligatori l’ús de la mascareta en el recinte.
  • Manté sempre la distància de seguretat.
  • Es demana l’ús del gel hidroalcohòlic.
  • Està prohibit aixecar-se del seient assignat durant la funció, excepte per a fer ús del WC o de la zona de restauració.
  • Està totalment prohibit fumar a totes les zones del recinte.
  • L’organització podrà utilitzar la teva imatge com a públic assistent per a la confecció de materials promocionals i/o informatius de la Festa Major d’Estiu i de les activitats culturals de l’Ajuntament.

Actes destacats

Dijous, 2 de setembre

RETORN DELS GEGANTS VELLS

21:00

J. TORRE BALLDOVINA

Divendres, 3 de setembre

REPIC DE FESTA MAJOR

19:00

ESGLÉSIA MAJOR

ACTE INAUGURAL FESTA MAJOR D'ESTIU 2021

20:00

J. TORRE BALLDOVINA

JOAN PERA

22:00

ESPAI MIGUEL DE UNAMUNO

JUDIT NEDDERMANN + GUILLE OGAYAR

21:30

ESPAI FRAY LUIS DE LEÓN

NIT DE MÀGIA AMB GERARD BORRELL

22:00

ESPAI WAGNER

BLACKØWL + KARMA HELIOCÉNTRICO BEAT

21:30

ESPAI SALVATELLA

QUERALT LAHOZ + ANA BRENES

21:30

PARC DEL MOTOCRÒS

CINEMA A LA FRESCA – LOS GOONIES

22:00

PLAÇA DEL BARRI LLATÍ

SANTAKO SOUND – CORTOCIRCUIT 2.0

22:00

MAS FONOLLAR

EL PETIT DE CAL ERIL

23:00

J. CAN ROIG I TORRES

Dissabte, 4 de setembre

VIOLETA FESTIVAL

10:00 TOT EL DIA

ESPAI FRAY LUIS DE LEÓN

SÚPER UAU – PROFESSOR STEVEN

11.00 I 19:00

ESPAI MIGUEL DE UNAMUNO

SÚPER UAU – Cia SABANNI

11:00 I 19:00

ESPAI WAGNER

SANTAKO YARD

11:00 TOT EL DIA

ESPAI SALVATELLA

SÚPER UAU – CARRETADA DE CONTES

11.00 I 19:00

PLAÇA DEL BARRI LLATÍ

SÚPER UAU – VERS PER ON

11:00 I 19:00

J. CAN ROIG I TORRES

VOLS JUGAR UNA ESTONA AMB ELS CASTELLERS?

10:00

PLAÇA PAU CASALS

TOC DE VERMUT I BALL DE GRALLES

12:00

J. TORRE BALLDOVINA

EXPOSICIÓ “UNA REALITAT DIBUIXADA”

13:00

CAN SISTERÉ

EMBRIÓ FESTIVAL

18:00

MAS FONOLLAR

PLAY BACK DE  LA GENT GRAN

18:00

AUDITORI

XXVI TROBADA DE GEGANTS

19:00

PLAÇA PAU CASALS

TACÓN Y BORDÓN ESCUELA DE DANZA

19:00

ESPAI SAGARRA

ESBART DANSAIRE MARAGALL - LÍNIA I LLUM

19:00

TEATRE SAGARRA

EXPOSICIÓ “SANTA COLOMA DESAPAREGUDA”

20:00

MUSEU TORRE BALLDOVINA

ESPECTACLE MUSICAL “KUMENGUE”

21:00

J. TORRE BALLDOVINA I P. PAU CASALS

TROBADA DE TRABUCAIRES

21:00

JARDINS DE TORRE BALLDOVINA

PIRATES RUMBVERSIONS

21:00

CONCERT ITINERANT

EL GRAN CABARET

22:00

ESPAI WAGNER

CINEMA A LA FRESCA – REGRESO AL FUTURO

22:00

PLAÇA DEL BARRI LLATÍ

SE’N FA UNA + AMEBA FOLK

22:00

J. CAN ROIG I TORRES

LOS 40 ON TOUR

22:00

PARC DEL MOTOCRÒS

ORQUESTRA AQUARIUM

22:30

ESPAI MIGUEL DE UNAMUNO

Diumenge, 5 de setembre

SÚPER UAU – MÈTRE

11:00 I 19:00

ESPAI WAGNER

FISC – SINTONITZZA

11:00 TOT EL DIA

ESPAI SALVATELLA

SÚPER UAU – CARMAN

11:00 I 19:00

PARC DEL MOTOCRÒS

ELS COLORISTES AMB LA FESTA MAJOR

11:00

PLAÇA DE JOAN MANENT

CONCERT DE COBLA AMB LA NOVA VALLÈS

12:00

ESPAI MIGUEL DE UNAMUNO

LALI BEE GOOD 12:00 ESCOLA FRAY LUIS DE LEÓN

SÚPER UAU – MR. ALRET

11:00 I 19:00

PLAÇA DEL BARRI LLATÍ

OMPLIM LA PLAÇA DE CASTELLS

11:00

PLAÇA PAU CASALS

SÚPER UAU - MIRA’T CIRC PÀNIC

11:00 I 19:00

J. CAN ROIG I TORRES

TEATRE MÒBIL

11:00 I 19:00

MAS FONOLLAR

COMPAÑÍA FLAMENCA SENSACIONES

12:00

ESPAI SAGARRA

EXPOSICIÓ “HOMENATGE A W. EUGENE SMITH”

13:00

CAN SISTERÉ – SALA 2

LOS SÍREX

19:00

ESPAI FRAY LUIS DE LEÓN

ESCUELA DE DANZAS YOLANDA VALERO

19:00

ESPAI SAGARRA

UNA NIT AMB EL MAG LARI

19:00

TEATRE SAGARRA

ESPECTACLE DE FOC ESTÀTIC

20:00

PLAÇA DE PAU CASALS

DE VUELTA + EL LERE

21:00

 

CONCERT ITINERANT

LA NIT DE LA SALZEREDA

22:00 PS. DE LA SALZEREDA

HAVANERES AMB LA BARCAROLA

22:00

ESPAI MIGUEL DE UNAMUNO

MARUJA LIMÓN + LAS MIGAS

21:30

ESPAI FRAY LUIS DE LEÓN

LAURA LÁZARO + DANIEL FELICES 

21:00

MAS FONOLLAR

LA PLAGA N11 23:00 MAS FONOLLAR

Dilluns, 6 de setembre

SÚPER UAU – SAFARI

11:00 I 19:00

ESPAI MIGUEL DE UNAMUNO

UAU – LES VACANCES DE MADAMME ROULOTTE

11:00 I 19:00

ESPAI WAGNER

SÚPER UAU – OTROS AIRES

11:00 I 19:00

PLAÇA DEL BARRI LLATÍ

SÚPER UAU – AL SEU SERVEI

11:00 I 19:00

J. TORRE BALLDOVINA

SÚPER UAU – HOTEL IOCANDI

11:00 I 19:00

MAS FONOLLAR

CONCERT DE LA BANDA DE MÚSICA

19:00

ESPAI FRAY LUIS DE LEÓN

AUDICIÓ DE SARDANES

19:00

J. CAN ROIG I TORRES

ROSALÍA MULERO

19:00

ESPAI SAGARRA

BLACK AND WHITE (80P) + GENERACIÓN LÍMITE

21:00

CONCERT ITINERANT

CASTELLS DE FOCS 22:30 VISIBLE DES DE TOTA LA CIUTAT

ABBA THE NEW EXPERIENCE

23:00

PARC DEL MOTOCRÒS